Interaktivní tabule HITACHI

HITACHI StarBoard LINK EZ2 / EZ2 Pen je systém pro interaktivní tabule s možností pevné nebo mobilní instalace. Ovládání je možné pomocí prstů nebo pera. Systém je kompatibilní s klasickou i širokoúhlou projekcí.

StarBoard LINK EZ2 / EZ2 Pen je přenosná interakttivní jednotka od Hitachi, která umožní vybrat si nejvhonější konfiguraci a proměnit jakoukoliv tabuli nebo zeď na interaktivní prostor se všemi rysy plnohodnotných interaktvní tabulí.

Velikost pracovní plochy: 60" - 90"

Podrobné informace nalezente na stránkách výrobce HITACHI, nebo v prospektu StarBoard-LINK-EZ2.pdf 

StarBoard LINK EZ2 / EZ2 Pen

Cenově dostupná interaktivní technologie pro výuku

Interaktivní tabule řady StarBoard FX-79E1/89WE1 přináší do tříd a konferenčních místností interaktivitu ovládanou prstem. Oba modely kombinují jednoduchý design a robustní povrch s nejnovější interaktivní technologií. Díky ovládání prstem a vícedotykovými gesty můžete interaktivní tabule řady StarBoard FX-79E1/89WE1 ovládat jednoduše a intuitivně.

Vlastnosti:

  • uhlopříčka 79" (200 x 66 cm) nebo 89" (226 x 66 cm)
  • ovládání perem nebo prsty
  • možnost práce dvou uživatelů
  • více-doteková gesta
  • magnetická pracovní plocha
  • funkční tlačíka

Podrobné informace nalezente na stránkách výrobce HITACHI, nebo v prospektu FX-79E1-83E1-89WE1-web-Czech.pdf

StarBoard FX-79E1/89WE1

HITACHI vizualizér StarBoard DCHD-5M

Kompaktní vizualizér s vysokým rozlišením

Starboard DCHD-5M vizualizér je precizní a efektivní nástroj pro vizualizaci. Obohacuje vyučování nebo prezentace, které se tak stávají více interaktivní, vzrušující a dynamické. Umožňuje uživateli zobrazit libovolný objekt v reálném čase a ve 3D při projekci s využitím multi-mediálního projektor na plátně.

Můžete ještě více zinteraktivnit vyučovací hodiny nebo prezentace tím, že kombinujete tento nástroj s interaktivní tabulí. Promítnutím obrazu libovolného objektu na tabuli dostanete plnou kontrolu nad vaší prezentací. Ať už ručně psaný text, statické nebo animované obrázky, mapy nebo vědecké pokusy, můžete komunikovat kdykoliv a dělat si poznámky, podtržení a označit důležité detaily, jak zaujmout pozornost posluchačů.

StarBoard DCHD-5M

 

Kontaktujte nás